Ankatente, Kayseri tente ve gölgelendirme sistemleri modern ve uzun süre kullanım için ideal bir çözümdür. Kayseri’de tente kullanımı dayanıklı ve kaliteli olmadır. Yazın güneşten kışın sert hava koşullarından korunmak için Ankatente’nin dünya stadantartlarında geliştirilen tente sistemlerini deneyin.

Dış alanlara mimari ve estetik çözüm sunan Ankatente dış yaşam alanınızdan en iyi şekilde faydalanmanız sağlar. Kayseri’de tente kullanımı sert hava koşularına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıda olmadır.

Konfor herkes için önemlidir ve yaşam alanlarından keyif almak için konfora uyumlu hale getirmek ister. Ankatente’nin tente sistemleri Kayseri’nin hava şartlarına uyum sağlayarak bu konforu size getirir.

TENTE MONTAJI

Tente montajı uzmanlık gerektiren ve son derece önemli olan bir işlemdir. Ankatente tecrübeli ve titiz ekibiyle kaliteli en uygun fiyatta sunar. Yaşam alanınızın ölçüleri alınarak mekan keşfi yapılır. Mekan incelenir ve müşteriyle mekana uygun tente modeli seçilir. Daha sonra montaj için uygun gün verilerek 1 gün içerisinde tentenizin montajı yapılır ve kullanıma uygun hale getirilir.

Ankatente’nin tente sistemlerini yaşam alanlarınıza taşımak için TEL: 0532 683 73 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz. E-mail: info@ankatente.com