Ankatente tente sistemleridir. Çankırı’da tente sistemlerine sahip dış yaşam alanları yazın güneşin aşırı yakıcı etkilerinden, kışın ise kar ve soğuk gibi etkilerden korunarak dış yaşam alanlarınızı hava şartlarına uyumlu hâle gelir.

Keyfine düşkünlerin birinci tercihi olan Ankatente tente sistemleri uzun süre kullanabilen kaliteli yapısıyla bütçenize dosttur. Tente, özel bir sistem ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her türlü mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır. Ankatente’nin tente sistemleri istenildiğinde açılıp kapanabilmesi özelliği ile hava koşullarından bağımsız hareket edebilmenizi sağlar.

KULLANIM AMACI

Ankatente tente sistemlerinin başlıca kullanım amaçları; güneş, yağmur ve kar gibi dış etkenlerden korunmaktır. Bahçede, terasta, kafelerde ve restoranlarda güvenle kullanabileceğiniz, her türlü hava koşullarında huzurlu dakikalar geçirirsiniz. Ankatente tente sistemleri; yüksek hızda rüzgara dayanıklılığı hesaplanmış ve test edilmiştir, kaliteli kumaştan üretildiği için güneşte solma yapmaz.